תיקון מזגן, טכנאי מיזוג אוויר
תיקון מזגן, טכנאי מיזוג אוויר

 

 

תיקון מקרר lg

 

החיים ללא מקרר בבית שלנו נשמעים הזויים למדי ותלושים מן המציאות, אך כשהמקרר שלנו מתחיל לקרטע ומפסיק לתפקד, המציאות הכואבת יכולה לעלות על כל דמיון. האם המשמעות היא שהגיע הזמן לוותר על שירותיו הנאמנים ולקנות מקרר חדש, או שמא להזמין טכנאי אשר יבצע תיקון מקרר lg? ניסיתם פעם לדמיין איך החיים שלכם ייראו ללא הנוכחות הבולטת של המקרר במטבח שלכם? מקרר הוא אומנם סוס עבודה יעיל במלא מובן המלה, אך כמו כל מכשיר חשמלי גם הוא מתבלה וסופו להתקלקל – דווקא בזמן שאנחנו הכי צריכים אותו – ולבסוף הוא מאותת לנו כי אין ביכולתו יותר לקרר. מקררי lg הינם מקררים אמינים ועמידים ביותר, אך אין זה מובן מאליו, להלן הדרכים הטובות ביותר לשמור עליהם וכיצד להימנע מלהזמין שירות עבור תיקון מקרר lg:

 

הכל פתוח –

 

כאשר אתם מדליקים מיזוג אוויר בבית שלכם, אתם מקפידים לסגור את הדלתות והחלונות היטב, כדי שהמזגן יקרר את הבית שלכם ולא ייכנס אוויר חם לביתכם. אז מדוע אתם לא מקפידים לסגור את הדלתות של המקרר הביתי שלכם? מערכת הקירור של המקרר ושל המקפיא עובדת קשה על שמירת הטמפרטורה הרצויה ובכל פעם שאתם משאירים את הדלתות פתוחות לאורך זמן ניכר, נכנס אוויר חם מבחוץ וגורם למקפיא ולמקרר לעבוד הרבה יותר קשה. בנוסף, עובדה זו גורמת לכם לצריכה מרובה יותר של חשמל, כדי להקטין את חשבון החשמל שלכם באופן משמעותי, הקפידו לסגור את דלתות המקפיא והמקרר הביתי שלכם.

 

ניקיון פנימי וחיצוני –

 

אין לכם מושג עד כמה ניקיון פנימי וחיצוני של המקפיא ושל המקרר יכול לשנות הן את אורח והן את אורך החיים של המקרר הביתי שלכם – לכלוך שמצטבר גם מזהם ולא אסתטי וגם עלול לגרום לנזק למקרר שלכם.

 

 

 

 

 

 

 

שירות עד בית הלקוח/ה

 

0522-880-421

 

קירור מוטי שירות מהיר אמין ומקצועי! חייגו עכשיו וטכנאי מקצועי בעל ניסיון רב יגיע אליכם.

 

נשמח לתת שירות בכל עת.
דוא”ל :support@electro-tehno.co.il

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון מקררים זאת המומחיות שלנו!

 

צור קשר

 

 

 

 

אהבתם ? תעשו לנו לייק.