תיקון מקרר סמסונג

סמסונג הינה חברה גדולה במיוחד למוצרי קירור מוטיניקה, כפי שמקובל בחברות כאלו גדולות, מרכזי הפיתוח והמחקר שלהן מצויים בארץ שבה הן נוסדו, ובמקרה הזה – דרום קוריאה, בעוד רבים ממוצרי הקירור מוטיניקה שהיא מוכרת מיוצרים ברחבי מדינות העולם כולו.

תקלות במערכת הקירור, ההפשרה האוטומטית –

תיקון מקרר סמסונג יש לבצע כאשר מתרחשת תקלה במערכת הקירור או ההקפאה, בתיאורה או בהפשרה האוטומטית, צריך לתקן מיד, על מנת למנוע אובדן מזון וקלקול נוסף למקרר. לרוב תיקון תרמוסטט מערכת ההפשרה או תיקון טיימר מערכת ההפשרה הם התיקונים הנחוצים ולעיתים נדרש לתקן גם את התאורה, בעיקר אם משתמשים בו לצרכי שמירת השבת.

מקררי סמסונג ידועים באמינותם, אך גם הם עלולים לעיתים להתקלקל –

במקרר עם קיוסק לייצור קרח ולמים קרים את פילטר המים. נדרש תיקון מקרר סמסונג אשר מצריך טיפול בהחלפת גומיות האיטום של דלתות המקרר. במשך מספר שנים צריך להחליף את אטמי הגומי , על מנת למנוע אובדן אנרגיה ועל מנת להבטיח אטימה מיטבית.

שימוש נכון ותחזוקה מונעת ימנעו תיקון מקרר סמסונג –

אסור לכלוא מקרר סמסונג בתוך חלל אשר אינו מאוורר כראוי, אלא אם כן המקרר שלכם מיועד לכך שיניחו אותו במקום של בילט אין. אסור להכניס לקירור או להקפאה סירים אשר בתכולה שלהם נמצא אוכל חם, או מוצרי מזון מבושלים אשר אינם מכוסים, צריך תמיד לסגור את הדלתות של המקרר סמסונג מיד ולא להשאיר אותן פתוחות, אסור למלא את המקרר סמסונג ולדחוס אותו במוצרים בצורה שתפריע לדחיסת האוויר בתוכו, צריך לנקות באופן מיידי כל נוזל שנשפך במקרר סמסונג ולא להשאיר את הלכלוך במקרר, אסור להסיר קרח מהמקרר סמסונג על ידי מכשיר מסוים, אלא רק להניח למקרר לבצע הפשרה אוטומטית.

לזימון טכנאי מומחה התקשרו 0522-880-421

מוצרים ביתיים, מקרר, תנור,מכונת כביסה
מוצרים ביתיים, מקרר, תנור,מכונת כביסה

שירות עד בית הלקוח/ה

0522-880-421

קירור מוטי שירות מהיר אמין ומקצועי! חייגו עכשיו וטכנאי מקצועי בעל ניסיון רב יגיע אליכם.

נשמח לתת שירות בכל עת.
דוא”ל :support@electro-tehno.co.il

תיקון מקררים זאת המומחיות שלנו!

צור קשר