טכנאי מקרר אמנה

כיום המקררים הם מוצרים אמינים ועמידים לרוב, אשר אינם מתקלקלים לעתים תכופות, אך בכל זאת לפעמים ישנן תקלות אשר מצריכות תיקון מקרר אמנה בהיקף כזה או אחר. במאמר זה נסקור את התקלות הכי נפוצות של המקררים של אמנה הביתיים. תחילה נבין איך עובד המקרר – בו קיימת מערכת צינורות, אשר נמצאת מאחוריו. בין הצינורות מוזרם אוויר, והצינורות מקוררים באמצעות גז, כמו בדיוק במזגן, וכך האוויר מתקרר ומקרר את התאים שבמקרר אמנה.

לזימון טכנאי מומחה התקשרו 0522-880-421

מוצרים ביתיים, מקרר, תנור,מכונת כביסה
מוצרים ביתיים, מקרר, תנור,מכונת כביסה

שירות עד בית הלקוח/ה

0522-880-421

קירור מוטי שירות מהיר אמין ומקצועי! חייגו עכשיו וטכנאי מקצועי בעל ניסיון רב יגיע אליכם.

נשמח לתת שירות בכל עת.
דוא”ל :support@electro-tehno.co.il

3
נזילות מים
אנשי שירות רבים של תיקון מקרר אמנה נקראים לשטח כדי לתקן נזילות מים נעלמות מהמקררים. ברוב המקרים לא צריך בכלל טכנאי, אלא רק לפתוח סתימה בצינור אשר מוביל למגש האידוי בגב המקרר. לפעמים יש צורך לתקן את המקרר בעקבות תקלה אחרת או סתימה רצינית יותר. איש שירות של תיקון מקרר אמנה יוכל לזהות את הבעיה בקלות ולאתר אותה עבורכם.
2
הצטברות קרח
הצטברות קרח היא תקלה נפוצה מאוד מבחינת תיקון מקרר אמנה בתא ההקפאה או במקרר עצמו. במקררים החדשים קיים מנגנון להפשרה אוטומטית של הקרח במקפיא. אם אתם רואים קמצוץ של קרח זה בסדר, רק כאשר הקרח מצטבר, זה אומר שיש לכם תקלה שאתם אמורים לתקן אותה. הדבר פוגם בתפקוד של המקרר שלכם. בדרך כלל מדובר על תקלה במנגנון ההפשרה או בוויסות הטמפרטורה וטכנאי יכול לתקן לכם את התקלה בלי בעיה.
1
איבוד או דליפת גז
את פעולת הקירור כפי שציינו מבצע הגז, אם חסר גז, אזי המקרר לא יקרר. במקרים כאלו אתם חייבים שירות של תיקון מקרר אמנה באופן בהול. הגז יכול לדלוף באופן מהיר או איטי בעקבות שבר או תקלה בצנרת. החלפת בלון גז או מילויו מצריכים איש תיקון מקצועי, לפעמים תיאלצו להחליף את כל הצנרת הפגומה.

תיקון מקררים זאת המומחיות שלנו!

צור קשר

אהבתם ? תעשו לנו לייק.